10 kwietnia 2020 10:51 | Aktualności

Wyniki rekrutacji do klasy 1

Komisja rekrutacyjna po zweryfikowaniu wszystkich wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. ks. Pawła Chmielewskiego  w Klebarku Wielkiego na rok szkolny 2020/2021 ustaliła:

1. Wszyscy kandydaci zamieszkali w obwodzie szkoły* zostali przyjęci do klasy I  z urzędu.

2. Wszyscy kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły zostali zakwalifikowani do dalszego etapu rekrutacji.

W terminie od 13 do 24 kwietnia 2020 r. należy złożyć najlepiej w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) podpisanego oświadczenia woli zapisu do klasy 1 na maila: szkola.klebark@gmail.com.

Dla rodziców którzy nie mają możliwości przesłania dokumentów drogą elektroniczną prosimy zadzwonić do sekretariatu 666 331 696 w celu umówienia dokładnego terminu przekazania oświadczenia.

Oświadczenie do pobrania poniżej oraz w zakładce ,,Rekrutacja’’

Informujemy, że imienne listy przyjętych kandytatów są wywieszony na głównych drzwiach budynku szkoły.

*obwód szkoły: Giławy, Gąsiorowo, Groszkowo, Nerwik, Zaborowo, Klebark Mały, Klebark Wielki, Silice, Ostrzeszewo, Prejłowo, Patryki, Biedówko