22 maja 2020 11:00 | Aktualności

Zgłaszanie pobytu dzieci od 25 maja 2020 r.

od 25 maja 2020 r. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Klebarku Wielkim zwiększył ilości dzieci, która może przebywać na terenie placówki. Rodzicę będą mogli zapisywać swoje dzieci:

- do przedszkola

- na świetlicę szkolną

- na zajęcia specjalistyczne

- na konsultację

W celu zgłoszenia dziecka pod opiekę zespołu prosimy o kontakt telefoniczny 666 331 696 oraz wysłanie wypełnionego wniosku na adres sekretariat@zspklebark.pl i odesłanie go do czwartku poprzedzającego tydzień, w którym ma być zapewniona opieka/zajęcia specjalistyczne/konsutlacje do godz. 12.00.

Na tydzień od 25 do 29 maja 2020 r. wnioski można składać do piątku do godzi. 14.00.

Wnioski należy składać każdorazowo na kolejny tydzień.

W aktualnych warunkach sanitarnych jesteśmy w stanie zapewnić opiekę łącznie do 15 przedszkolaków. Przyjęcie lub nie przyjęcie dziecka jest uzależnione od spełnienia warunków ujętych we wniosku i kolejnością zgłoszeń.

W załączniku:

- Wniosek