28 maja 2020 13:49 | Aktualności

Zwroty książek do biblioteki szkolnej

Uwaga uczniowie i rodzice Uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Klebarku Wielki!

Prosimy o zwrot wszystkich zasobów wypożyczonych z biblioteki szkolnej w Klebarku Wielkim

do 12 czerwca.

Zwracane książki wkładamy do reklamówki i przynosimy do oznaczonego pojemnika, który będzie stał przy wejściu do szkoły (od godz. 7:00 do 15:00 w dni powszednie).

Egzemplarzy zwracanych do biblioteki nie wolno dezynfekować preparatami.

Nie podpisujemy zwrotów, ponieważ wszystkie książki są na imiennym koncie bibliotecznym Dziecka. Prosimy już teraz przejrzeć podręczniki dziecka, zdjąć foliowe okładki (jeżeli są założone i jeżeli jest to możliwe), wygumkować ewentualne zapiski, wyjąć wszystkie zbędne kartki, notatki. Zestawy niekompletne/zniszczone nie będą przyjmowane! Do biblioteki nie oddajemy zeszytów ćwiczeń oraz podręczników do religii.

Gdyby chcieli Państwo się dowiedzieć, jakie konkretne książki są do zwrotu – wystarczy wysłać zapytanie e-mail na adres: biblioteka.klebarkwielki@gmail.com

Przez e-mail proszę też zgłaszać do 5 czerwca zniszczone/zagubione egzemplarze, w odpowiedzi dostaną Państwo wskazówki do uregulowania należności (z tych środków będą odkupione nowe egzemplarze).

Środki należy wpłacić Bank Spółdzielczy w Szczytnie Filia w Purdzie: 29 8838 0005 2016 0800 2001 0001 z dopiskiem: ZSP Klebark Wielki zwrot za podręczniki, imię i nazwisko ucznia, klasa, opcjonalnie: tytuł podręcznika a potwierdzenie przelewu przesłać na adres e-mail biblioteki szkolnej.

Wyjątkowo istnieje możliwość wypożyczenia publikacji (termin zwrotu 12 czerwca) – takie zapotrzebowanie również proszę wysłać na e-mail biblioteki, wcześniej sprawdzając, czy egzemplarz jest dostępny: https://m027870.molnet.mol.pl/

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt biblioteka.klebarkwielki@gmail.com

Grażyna Czerniak