16 listopada 2020 15:09 | Aktualności

Konsultacje dla rodziców

Szanowni Państwo,

w związku z zaplanowanymi na najbliższy tydzień konsultacjami zachęcam Państwa do umawiania się poprzez dziennik elektroniczny na indywidualne spotkania z nauczycielami, z którymi chcieliby Państwo porozmawiać o postępach swojego dziecka na poszczególnych zajęciach.

1. Należy przesłać do wybranego nauczyciela wiadomość z prośbą o rozmowę na Meet (z konta dziecka) i wskazaniem tematu rozmowy.
2. Proszę o zasugerowanie preferowanego dnia i godziny połączenia.
3. Nauczyciel po przeanalizowaniu napływających zgłoszeń od rodziców odpisze z informacją o terminie spotkania i prześle link na Meet, który jednocześnie pojawi się w kalendarzu Google na koncie ucznia.
4. W związku z tym, że niektórzy nauczyciele uczą bardzo dużą liczbę uczniów zastrzegamy, że wyznaczony termin spotkania może być inny niż Państwo wskażą. Prosimy o zrozumienie.
5. Jeśli po 3 dniach od przesłania nauczycielowi wiadomości nie otrzymają Państwo informacji na temat terminu spotkania prosimy o ponowienie prośby za pośrednictwem sekretariatu (adresat: Klaudia Mikołajczyk) lub dyrektora.

Serdecznie pozdrawiam,
Jolanta Maciejewska